Bir bloga zaten sahipken içimde yeni bir bloga karşı bir özlem vardı. Özlemimin tarifini şu şekilde verebilirim. Hamdım tam olmak istedim. Daha olgun ve daha sade. Ama aynı zamanda da Bolâhenkli. 

Evet Hoş geldiniz..
Bu işte kendini bulmuş yeni bir ben. Bundan sonra yoluma burada devam edeceğim. Bol heyecan ve sevgi ile.

Kendimden bahsetmek istiyorum ilk yazımda. Adım önemli mi bilmiyorum ama adım Kübra. 24 yaşındayım. Okumayı, düşünmeyi, uğraşmayı, üretmeyi hep sevdim. Kendime iyi vakit ayırıyorum. Bu yüzden hayattan hep ne istediğimi de bildim.

Dışarıdan çok dertsiz kafasına bir şeyleri takmayan güçlü biri sanılıyorum. Ama aslında çok kırılgan biriyim. Sadece bunlarla baş edebilmeyi biliyorum.

Sevdiğim uğraşlarım var. Yeni bir şey okumak, öğrenmek, görmek ve iyi olduğumu düşündüğüm her konuda paylaşımcı olmak..eğitimin hayat boyu devam edeceğini biliyorum. Hayatın verdiği bu eğitimi de düşe kalka öğreniyorum, herkes gibi.

Yaklaşık 5 yıldır blog dünyası ile iç içeyim. Güzel insanlar tanımama vesile oldu buralar. Bundan kaynaklı bu dünyadan kopmakta öyle kolay olmuyor. Çok seviyorum..

Bu blog hayatımdaki notları tutan bir yol arkadaşı.

İsim ise öyle çok içime sindi ki. Heyecanlıyım. Nasıl bir yol bizi bekliyor bilmiyorum. Nereye kadar devam edeceğim nerede duracağım bilmiyorum. Ve yol arkadaşlığınızı canı gönülden istiyorum.

Sevgiyle kalın..


27 Yorumlar

 1. Yeni blogunuz hayırlı olsun o zaman.

  YanıtlayınSil
 2. Hayırlı olsun.. Telefon uygulamaları serini merakla takip edicem

  YanıtlayınSil
 3. Şu an hayırlı olsun diye yazmak isterken, adaş olduğumuzu da öğrenmem peki? :) Yeni blogun kalbinden geçenleri dökmeyi sağlasın bol şans ve keyif de getirsin yanında ^^ İsmi için ayrıca bissürü bissürü kalp bırakıyorum şuracığa ❤

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet adaşız :) iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Hoş geldin. :)

   Sil
 4. O zaman tekrardan hosgeldin. Yeni bloğun hayırlı olsun

  YanıtlayınSil
 5. hoşgeldiin kübik, kübo, kikiki :)

  YanıtlayınSil
 6. Tekrar aramıza hoş geldin. Bütün yazılarını okumuş biri olarak içeriklerin dopdolu ve faydalı. Bu isimle bu blog tam seni yansıtıyor. Çok başarılı olacağından eminim. Tekrar hayırlı ve uğurlu olsun (:

  YanıtlayınSil
 7. çok iç açıcı olmuş, bayıldım..

  YanıtlayınSil
 8. Yeni blogla aramıza hoşgeldin o zaman :)

  YanıtlayınSil
 9. Teşekkürler vermiş olduğunuz değerli bilgiler için

  YanıtlayınSil
 10. Hamdın ve tam olmak istedin, söylediğine göre. Peki, tam olabildin mi? Ya da şöyle sorayım, tam olabilmek mümkün müdür :) Hoş geldin bir kere daha :) Neşeli ve sağlıklı sevgilerle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Değildir.. benimki de bir istekten ibarettir :) bugünden son güne kadar alacağım çok yol var daha. Teşekkürler ❤️

   Sil
  2. O zaman bir yolculuktur bu, tam olmaya doğru :)

   Sil
  3. Kesinlikle hepimizin üzerinde olduğu bir yol bu 😊

   Sil
 11. Blogunuzun teması çok hoş renkleriyle her şeyiyle tam puan :))

  YanıtlayınSil
 12. Yeni blogun hayırlı olsun :) Herşeyiyle içine sinmesi çok önemli, insan kendini daha çok ait hissediyor öyle olunca, seni çok iyi anlıyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle insanın kendini ait hissetmesi lazım. Eski blogumda benim için özel fakat değişim gerektiğini hissettiriyordu. Hoşgeldin ❤️

   Sil

Ses verin :)
Sevgilerimle.